KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14534118

nr 1453 4118

Helmer MasOlle

(1884-1969), Sverige

Etsning, Modell. Signerad. Bildmått: 23x13 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Kondition: bladet ngt fläckigt

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 mars 2022
kl 19:51:24

7/3 14:26:37 1      Vinnande bud

Helmer MasOlle

Läs mer om Helmer MasOlle